Marek Szweda

Menadżer produktu Urządzenia Standardowe

Promocja Kempact RA

3 kwietnia 2017

Promocja

KEMPACT RA – włącz nowy standard

Kwiecień i maj upłyną pod znakiem wydajności i użyteczności, a to wszystko za sprawą nowej kampanii handlowej Kemppi na urządzenia Kempact RA.

 

Zaprojektowany dla nowoczesnych warsztatów spawalniczych – Kempact RA – stylowy i zdecydowany design połączony z wysoką jakością i funkcjonalnością to urządzenie dzięki, któremu każde zadanie spawalnicze będzie wykonane w sposób efektywny, wydajny i dokładny.

 

Kempact RA powstał na najnowszej platformie źródeł prądu Kemppi, zapewniającej energooszczędność i optymalną jakość spawania. Do wyboru jest 11 modeli o maksymalnym prądzie spawania 180 A, 250 A i 320 A. Istnieje również możliwość wyboru pomiędzy wersją sterowaną ręcznie (R) i adaptacyjnie (A). Dzięki różnorodnym modelom maszyna ta spełnia szeroki wachlarz potrzeb zakładów zajmujących się obróbką metali. W zestawie znajduje się także uchwyt spawalniczy i kabel masy.

 

Od 1 kwietnia do 31 maja 2017 , Kemppi oferuje dodatkowy 10% rabat na pakiety Kempact A i Kempact R. Rabatem objęte są również rolki zamawiane wraz z pakietem Kempact RA.

 

Do dodatkowego rabatu kwalifikują się zamówienia złożone od 1 kwietnia do 31 maja do godziny 14.00

 

Dane techniczne produktu zajdziecie Państwo tutaj.

Kemppi Kempact RA
Kempact RA